«

»

Ragistaja nr 8 tagasiside

nr8tagasisideRagistaja nr 8 parimate ristsõnadena nimetati 117 vastaja poolt sagedamini järgmisi (iga lahendaja võis valida kuni kolm ristsõna):
nr 3 “Kriitikatalumatu koeraomanik” – 25 korda
nr 11 “Põdrad” – 25 korda
nr 10 “Kotka küüsis” – 22 korda
nr 13 “Mälumänguristsõna” – 22 korda
nr 6 “Uneskõndija” – 20 korda
nr 2 “Ohustatud kala” – 17 korda
nr 16 “Maletajad mõtisklemas” – 14 korda
nr 4 “Eksootiline kala 1” – 12 korda
nr 9 “Eesrindlik poliitik” – 12 korda
nr 18 “Tsiklimehe unistus” – 12 korda
nr 25 “Kokanduse teemal” – 12 korda
nr 15 “Kultuurtaim” – 11 korda
nr 27 “Vannitoaadmiral” – 11 korda

Kõiki teisi ristsõnu toodi välja alla 10 korra. Üldse nimetati parimate hulgas vähemalt korra kõiki ajakirjas olnud 35 ristsõna.

Lahendajail paluti ka hinnata, kuidas neile meeldis uut tüüpi ristsõna ehk veergude ja ridade lõikes sassis küsimustega ristsõna, kus vokaalide/konsonantide asukoht näidatud (ristsõnad nr 4, 21 ja 35; “eksootilised kalad”). 5-palli skaalal sai see keskmiseks hindeks 4,3 (47 lahendjat hindas 5-ga, 57 lahendajat 4-ga, 9 lahendajat 3-ga, 2 lahendajat 2-ga ja 2 lahendajat jättis hindamata).

Lahendajate kommentaare:
– Väga põnev ja teistmoodi sõnadega ristsõnaajakiri.
– Ostsin esimest korda ja mõnusalt raske.
– Hea ja rohket nuputamist pakkuv ajakiri, ei meeldi mulle need, kus ei jõua nii ruttu kirjutada, kui mõte liigub. Olen kõik numbrid ostnud ja lahendanud, tegemist tükiks ajaks. Jõudu teile!
– Ragistaja on väga värskendav hallis ristsõnanduses.
– Väga hea ristsõnakogumik!! Tänud tegijaile! Alguses oli pisut harjumist, et kuidas asi käib ja toimib. Aga nüüdki jagub igal lehel nuputamist ja mõtlemist, niisama lihtsalt ainult ruute täis kirjutada ei saa.
– Ragistaja tervikuna väga meeldib. Edu!
– Väga huvitav ja hea ajaviide, ootan juba järgmist numbrit.
– Ragistaja on üle hulga aja meeldiv avastus. Kahju et varem ei leidnud. See on kolmas number, mida olen lahendanud. Võttis aega, et uute koostajatega harjuda. Meeldib, et koostaja kasutab väga laias tähenduses sõnu, milliste peale alguses ei tulegi. Tublid olete. Vähemalt nüüd on üks tõesti korralikult huvitav ajakiri. Ootan juba järgmist numbrit.